رویه ارسال سفارش توسط فروشگاه اینترنتی ابزارپخش

ابزارپخش به عنوان یکی از فعال ترین فروشگاه های اینترنتی فروش ابزارالات برقی از قبیل تجهیزات جوش و برش، اینورتر جوش، موتور برق، دیزل ژنراتور و تجهیزات برق خورشیدی اقدام به فروش محصولات به دو روش فروش مستقیم و فروش در فروشگاه اینترنتی دیجیکالا کرده است. به همین منظور شما همراهان عزیز می توانید علاوه بر خرید ابزارالات به صورت مستقیم از این فروشگاه، تجهیزات مورد نیاز خود را از صفحه اختصاصی این فروشگاه در فروشگاه اینترنتی دیجیکالا تهیه نمایید. در صورت خرید غیر مستقیم و خرید از فروشگاه اینترنتی دیجیکالا تمامی سفارش ها توسط دیجیکالا و مطابق رویه ارسال این فروشگاه اینترنتی ارسال خواهد شد. گفتنی است تمامی پیگیری های لازم را نیز باید از طریق دیجیکالا انجام دهید.

برای خرید های مستقیم از خود فروشگاه اینترنتی ابزارپخش، کالا ها به روش های زیر ارسال خواهند شد :

 

ارسال توسط پیک موتوری

این روش صرفا مخصوص افراد ساکن در شهر تهران بوده و فروشگاه می تواند در سریع ترین زمان ممکن سفارش را از طریق پیک موتوری به ویژه سامانه الوپیک برای شما ارسال نماید. گفتنی است هزینه ارسال در این روش تماما بر عهده مشتری است.

 

ارسال توسط باربری

این روش بیشتر مناسب ارسال سفارشات به استان‎های دیگر است. در این روش به طور معمول کالا بین ۱ تا ۳ روز بسته به مصافت برای مشتری ارسال می شود. این روش شامل پیک شهری می شود ( ارسال بار از انبار تا باربری ) که این هزینه بر عهده مشتری است. در این روش محدودیتی برای ابعاد سفارش وجود ندارد.

 

ارسال توسط ترمینال اتوبوس

این روش سریع ترین راه ارسال شفارشات به استان‎های دیگر است. این روش مناسب سفارشات با ابعاد بزرگ نیست.

 

ارسال بار توسط پست تیپاکس یا کالارسان

در این روش سفارش مستقیما از محل انبار ارسال و در شهر‎های بزرگ سفارش مستقیما تحویل مشتری می شود. این روش مناسب سفارشات با ابعاد کوچک و متوسط است.

 

گفتنی است انتخاب روش ارسال بر عهده مشتری بوده و کارشناسان ابزارپخش صرفا مشتری را در انتخاب روش ارسال راهنمایی می نمایند.

 

فروشگاه اینترنتی ابزارپخش
پخش ابزارالات برقی، تجهیزات جوش و برش، اینورتر جوش، دستگاه جوش اینورتری، موتور برق بنزینی و گازوئیلی، دیزل ژنراتور، موتور برق گازی و تجهیزات برق خورشیدی در سراسر کشور با دفتر مرکزی و انبار تهران و ارسال با باربری، اتوبوس، تیپاکس و پست هوایی
سبدخرید